Krakowski Dom Aukcyjny®44. Aukcja Dzieł Sztuki
ZAKRZEWSKI Roman
LOT 108 | ID: 044108 |
ZAKRZEWSKI Roman BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Portret kobiety z broszką (1997) |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 100 x 70 cm 103,5 x 74 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany l.d.: "‧ RZ ‧ | ‧ 97 ‧" Opisany na odwrocie: "‧ R ‧ ZAKRZEWSKI ‧ | ‧ 1997 ‧ OLEJ ‧" | |
| Cena wywoławcza: | 49000 zł |
| Cena uzyskana: | 49000 zł |