Krakowski Dom Aukcyjny®44. Aukcja Dzieł Sztuki
JAXA-MAŁACHOWSKI Soter August
LOT 38 | ID: 044038 |
JAXA-MAŁACHOWSKI Soter August BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Wschód słońca nad Bałtykiem (1922) |
| Technika: | gwasz, akwarela, pastel, tektura |
| Wymiary: | 24,5 x 34,7 cm 29,5 x 39,7 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany p.d.: "S Jaxa | 1922" Na odwrocie pieczątka autorska Sotera Jaxa-Małachowskiego. | |
| Cena wywoławcza: | 7000 zł |
| Cena uzyskana: | 12000 zł |