Krakowski Dom Aukcyjny®44. Aukcja Dzieł Sztuki
BERDOWSKA Tamara
LOT 105 | ID: 044105 |
BERDOWSKA Tamara BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Kompozycja (2011) |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 100 x 70 cm |
| Sygnowany i opisany na odwrocie: "Tamara Berdowska | olej | 2011" | |
| Cena wywoławcza: | 17000 zł |
| Cena uzyskana: | 19000 zł |