BERDOWSKA Tamara

BERDOWSKA Tamara
LOT 106
ID: 044106

BERDOWSKA Tamara BIOGRAFIA

Tytuł:Bez tytułu (2015)
Technika:olej, płótno
Wymiary:40 x 30 cm
Sygnowany i opisany na odwrocie: "Tamara | Berdowska | 2015 | olej"