Krakowski Dom Aukcyjny®44. Aukcja Dzieł Sztuki
LOT 20 | ID: 044020 |
| Tytuł: | Odpoczynek wędrowca (Autoportret) |
| Technika: | olej, płyta |
| Wymiary: | 71,5 x 52 cm 87,5 x 67,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany l.d.: "Wlastimil | Hofman" | |
| Cena wywoławcza: | 20000 zł |
| Cena uzyskana: | 20000 zł |