Krakowski Dom Aukcyjny®44. Aukcja Dzieł Sztuki
LOT 17 | ID: 044017 |
| Tytuł: | Autoportret z paletą (1939) |
| Technika: | olej, sklejka |
| Wymiary: | 100 x 70 cm 119,5 x 89 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany p.g.: "Wlastimil | Hofman | 1939" | |
| Cena wywoławcza: | 40000 zł |
| Cena uzyskana: | 40000 zł |