44. Aukcja Dzieł Sztuki

4 marca (wtorek) 2025 - godz. 18.00

godz. 9.00-17.00

JÓZEFCZYK Zygmunt

JÓZEFCZYK Zygmunt
LOT 49
ID: 044049

JÓZEFCZYK Zygmunt BIOGRAFIA

Tytuł:Trójka (1931)
Technika:olej, płótno naklejone na tekturę
Wymiary:49,2 x 71 cm
62 x 84 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "Z Józefczyk | 31"