Krakowski Dom Aukcyjny®43. Aukcja Dzieł Sztuki
5 lutego (środa) 2025 - godz. 18.00 Licytacja live na bid.kda.pl |
GRAMATYKA Antoni
LOT 1 | ID: 043001 |
GRAMATYKA Antoni BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Na spacerze - widok na Wawel |
| Technika: | olej, płótno naklejone na tekturę |
| Wymiary: | 31,6 x 45 cm 40,3 x 53,3 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "AGramatyka" Na odwrocie fragment metki z 1920 roku. | |
| Cena wywoławcza: | 5500 zł |
| Cena uzyskana: | 6500 zł |