SCHMIDT Hans Werner

SCHMIDT Hans Werner
LOT 36
ID: 043036

SCHMIDT Hans Werner BIOGRAFIA

Tytuł:Pasterka - późny powrót (1883)
Technika:akwaforta, papier
Wymiary:15 x 10,7 cm (wymiary grafiki)
31,5 x 23,3 cm (wymiary arkusza)
Sygnowana i datowana na płycie p.d.: "Hans W Schmidt | 83"
Na papierze widoczne ślady foxingu.