Krakowski Dom Aukcyjny®43. Aukcja Dzieł Sztuki
5 lutego (środa) 2025 - godz. 18.00 Licytacja live na bid.kda.pl |
KIRILENKO Jarosław
LOT 53 | ID: 043053 |
KIRILENKO Jarosław BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Nad Narwią (1976) |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 61 x 74 cm 64,5 x 84,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i opisany p.d.: "JKirilenko | W-WA 1976" Opisany na odwrocie. Na odwrocie metka z opisem obrazu. PRACA NIEDOSTĘPNA | |