Krakowski Dom Aukcyjny®43. Aukcja Dzieł Sztuki
5 lutego (środa) 2025 - godz. 18.00 Licytacja live na bid.kda.pl |
ŁOTOCKI Kazimierz
LOT 43 | ID: 043043 |
ŁOTOCKI Kazimierz BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Kościół św. Kazimierza we Lwowie |
| Technika: | olej, tektura |
| Wymiary: | 28,7 x 19 cm (w świetle passe-partout) 43 x 33 cm (z oprawą) |
PROWENIENCJA: - kolekcja rodziny artysty. PRACA NIEDOSTĘPNA | |