Krakowski Dom Aukcyjny®43. Aukcja Dzieł Sztuki
5 lutego (środa) 2025 - godz. 18.00 Licytacja live na bid.kda.pl |
SZEWCZENKO Konstanty
LOT 23 | ID: 043023 |
SZEWCZENKO Konstanty BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Młoda Arabka |
| Technika: | olej, sklejka |
| Wymiary: | 20,3 x 14 cm 26 x 20 cm (z oprawą) |
| Sygnowany l.d.: "K. SZEWCZENKO" | |
| Cena wywoławcza: | 800 zł |
| Cena uzyskana: | 900 zł |