MIANOWSKI Lucjan

MIANOWSKI Lucjan
LOT 92
ID: 043092

MIANOWSKI Lucjan BIOGRAFIA

Tytuł:Kicz słowiański (1987)
Technika:litografia barwna, papier, ed. autorska
Wymiary:58,5 x 41,5 cm (wymiary grafiki)
68,5 x 50,4 cm (wymiary arkusza)
Sygnowana i datowana ołówkiem p.d.: "Lucjan Mianowski 87"
Opisana ołówkiem l.d: "Epr. d’artiste"; "Kicz słowiański"