Krakowski Dom Aukcyjny®43. Aukcja Dzieł Sztuki
5 lutego (środa) 2025 - godz. 18.00 Licytacja live na bid.kda.pl |
LESZKO Ludwik
LOT 51 | ID: 043051 |
LESZKO Ludwik BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Po burzy (1929) |
| Technika: | olej, tektura |
| Wymiary: | 70 x 97 cm 76 x 103,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany p.d.: "LESZKO | 1929" Na licu obrazu widoczne drobne uszkodzenia malatury. | |
| Cena wywoławcza: | 2200 zł |
| Cena uzyskana: | 2400 zł |