Krakowski Dom Aukcyjny®43. Aukcja Dzieł Sztuki
5 lutego (środa) 2025 - godz. 18.00 Licytacja live na bid.kda.pl |
LESZKO Ludwik
LOT 50 | ID: 043050 |
LESZKO Ludwik BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Zwóz siana |
| Technika: | olej, tektura |
| Wymiary: | 69 x 99,5 cm 82 x 112 cm (z oprawą) |
| Sygnowany l.d.: "Leszko"
PRACA NIEDOSTĘPNA | |