Krakowski Dom Aukcyjny®43. Aukcja Dzieł Sztuki
5 lutego (środa) 2025 - godz. 18.00 Licytacja live na bid.kda.pl |
WNĘK Maria
LOT 121 | ID: 043121 |
WNĘK Maria BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Komunia Apostołów |
| Technika: | tempera, karton |
| Wymiary: | 50,5 x 70 cm |
| Sygnowany i opisany na odwrocie (l.g.): "Wnęk Maria | Nowy Sącz" Na odwrocie tzw. "życiorys" - autorski opis. PROWENIENCJA: - kolekcja Leszka Macaka. PRACA NIEDOSTĘPNA | |