CZEPITA Michał Wiktor

CZEPITA Michał Wiktor
LOT 48
ID: 043048

CZEPITA Michał Wiktor BIOGRAFIA

Tytuł:Letni pejzaż z rzeką
Technika:olej, sklejka
Wymiary:28,5 x 31 cm
37,5 x 40,5 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "M. W. CZEPITA."