Krakowski Dom Aukcyjny®43. Aukcja Dzieł Sztuki
5 lutego (środa) 2025 - godz. 18.00 Licytacja live na bid.kda.pl |
LETO Norman
LOT 84 | ID: 043084 |
LETO Norman BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Martwa natura z kawałkiem mięsa (2004) |
| Technika: | akryl, pastel, płótno |
| Wymiary: | 60 x 70 cm |
| Sygnowany p.d.: "NORMAN" Opisany na odwrocie: "BANACH | 2004 | #64 | MARTWA NATURA | Z KAWAŁKIEM MIĘSA" Widoczny ubytek farby (l.d.). PRACA NIEDOSTĘPNA | |