Krakowski Dom Aukcyjny®43. Aukcja Dzieł Sztuki
5 lutego (środa) 2025 - godz. 18.00 Licytacja live na bid.kda.pl |
PAPROCKI Ryho
LOT 103 | ID: 043103 |
PAPROCKI Ryho BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Kraków - kościół Dominikanów (1988) |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 45,5 x 45,5 cm |
| Sygnowany i datowany p.d.: "Rycho’988" Opisany na odwrocie: "KRAKÓW | k. dominikański | 1988 olej | CYKL - 5 obr. 46 x 46 | Rycho Paprocki" | |
| Cena wywoławcza: | 700 zł |
| Cena uzyskana: | 700 zł |