Krakowski Dom Aukcyjny®43. Aukcja Dzieł Sztuki
5 lutego (środa) 2025 - godz. 18.00 Licytacja live na bid.kda.pl |
BUKOWSKI Stefan
LOT 55 | ID: 043055 |
BUKOWSKI Stefan BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Pejzaż z willą (1913) |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 35 x 48,5 cm 42 x 55 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany p.d.: "S Bukowski 1913" Widoczne ubytki malatury przy górnej krawędzi obrazu (śr.g.). PRACA NIEDOSTĘPNA | |