Krakowski Dom Aukcyjny®43. Aukcja Dzieł Sztuki
5 lutego (środa) 2025 - godz. 18.00 Licytacja live na bid.kda.pl |
RUDOWICZ Teresa
LOT 90 | ID: 043090 |
RUDOWICZ Teresa BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Anioły - zestaw dwóch prac |
| Technika: | szczegóły w uwagach poniżej |
| Wymiary: | szczegóły w uwagach poniżej |
| 1. "Anioł w fiolecie" Technika: monotypia, kredka, tusz, papier Wymiary: 15 x 11 cm Sygnowany p.d.: "T. Rudowicz" Na odwrocie opis autorski z życzeniami. 2. "Anioł" Technika: akwarela, pastel, karton Wymiary: 15 x 10,5 cm Sygnowany p.d.: "T. Rudowicz" | |
| Cena wywoławcza: | 900 zł |
| Cena uzyskana: | 900 zł |