43. Aukcja Dzieł Sztuki

 5 lutego (środa) 2025 - godz. 18.00

godz. 9.00-17.00

WALLIS-JONIAK Teresa

WALLIS-JONIAK Teresa
LOT 86
ID: 043086

WALLIS-JONIAK Teresa BIOGRAFIA

Tytuł:Martwa natura z pejzażem (lata 90.)
Technika:olej, płótno
Wymiary:60 x 73 cm
67 x 79,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "T. Wallis-J. 9[nieczytelne]"