Krakowski Dom Aukcyjny®43. Aukcja Dzieł Sztuki
5 lutego (środa) 2025 - godz. 18.00 Licytacja live na bid.kda.pl |
LOT 29 | ID: 043029 |
| Tytuł: | Jesienny pejzaż z karmnikiem |
| Technika: | olej, płyta |
| Wymiary: | 122 x 61 cm 129 x 67,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "Wlastimil Hofman" Obraz składa się z dwóch osobnych płyt (74,8 x 61 cm; 47,2 x 61 cm). PROWENIENCJA: – kolekcja prywatna, – dar od artysty. PRACA NIEDOSTĘPNA | |