Krakowski Dom Aukcyjny®43. Aukcja Dzieł Sztuki
5 lutego (środa) 2025 - godz. 18.00 Licytacja live na bid.kda.pl |
GORLAK Zbigniew
LOT 81 | ID: 043081 |
GORLAK Zbigniew BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Lego Hau! Hau! (1997) |
| Technika: | litografia barwna, papier, ed. 7/23 |
| Wymiary: | 30 x 40 cm (wymiary grafiki) 36 x 45,3 cm (wymiary arkusza) |
| Sygnowana i datowana ołówkiem l.d.: "Gorlak 97" Opisana ołówkiem l.d.: "Lego Hau! Hau! litografia 7/23" | |