45. Aukcja Dzieł Sztuki

15 kwietnia (wtorek) 2025 - godz. 18.00

godz. 9.00-17.00

[więcej informacji]

SETKOWICZ Adam

SETKOWICZ Adam
LOT 21
ID: 045021

SETKOWICZ Adam BIOGRAFIA

Tytuł:Oracz (1897)
Technika:olej, tektura
Wymiary:32 x 49 cm
46,5 x 63,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "A. Setkowicz | 97."