Krakowski Dom Aukcyjny®45. Aukcja Dzieł Sztuki
[więcej informacji]
SETKOWICZ Adam
LOT 21 | ID: 045021 |
SETKOWICZ Adam BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Oracz (1897) |
| Technika: | olej, tektura |
| Wymiary: | 32 x 49 cm 46,5 x 63,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany p.d.: "A. Setkowicz | 97."
PRACA NIEDOSTĘPNA | |