Krakowski Dom Aukcyjny®45. Aukcja Dzieł Sztuki
[więcej informacji]
SETKOWICZ Adam
LOT 19 | ID: 045019 |
SETKOWICZ Adam BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Dziewczynka z koszykiem pisanek |
| Technika: | olej, tektura |
| Wymiary: | 24,3 x 15,2 cm (w świetle passe-partout) 42,5 x 32,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany l.d.: "A. Setkowicz" | |
| Cena wywoławcza: | 3000 zł |
| Cena uzyskana: | 3200 zł |