Krakowski Dom Aukcyjny®45. Aukcja Dzieł Sztuki
[więcej informacji]
GRAMATYKA Antoni
LOT 18 | ID: 045018 |
GRAMATYKA Antoni BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Dawna ulica na Nowej Wsi |
| Technika: | olej, tektura |
| Wymiary: | 18,3 x 31,5 cm 30,5 x 44 cm (z oprawą) |
| Sygnowany l.d.: "AGramatyka" Na odwrocie metka Związku Powszechnego Artystów Polskich w Krakowie z 1920 roku z opisem obrazu. | |
| Cena wywoławcza: | 3800 zł |
| Cena uzyskana: | 3800 zł |