Krakowski Dom Aukcyjny®45. Aukcja Dzieł Sztuki
[więcej informacji]
BROŻEK Eugeniusz
LOT 61 | ID: 045061 |
BROŻEK Eugeniusz BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Sąd ostateczny |
| Technika: | akryl, płótno |
| Wymiary: | 85 x 59 cm 94 x 69 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "E. Brożek" | |
| Cena wywoławcza: | 3600 zł |
| Cena uzyskana: | 4200 zł |