Krakowski Dom Aukcyjny®45. Aukcja Dzieł Sztuki
[więcej informacji]
DZIERZENCKI Eugeniusz
LOT 68 | ID: 045068 |
DZIERZENCKI Eugeniusz BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Morskie wybrzeże |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 50,5 x 70 cm 58 x 77,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "E. Dzierzencki" Opisany na odwrocie. | |
| Cena wywoławcza: | 4800 zł |
| Cena uzyskana: | 7500 zł |