GERLACH Eugeniusz

GERLACH Eugeniusz
LOT 99
ID: 045099

GERLACH Eugeniusz BIOGRAFIA

Tytuł:Katedra Wawelska
Technika:olej, płyta
Wymiary:69,5 x 50 cm
Sygnowany l.d.: "EGerlach"