Krakowski Dom Aukcyjny®45. Aukcja Dzieł Sztuki
[więcej informacji]
GRUBIŃSKI Jan
LOT 46 | ID: 045046 |
GRUBIŃSKI Jan BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Łoś na bagnach |
| Technika: | olej, płótno dublowane |
| Wymiary: | 79,5 x 111,5 cm 92 x 124,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany l.d.: "Grubiński" | |
| Cena wywoławcza: | 6500 zł |
| Cena uzyskana: | 7500 zł |