Krakowski Dom Aukcyjny®45. Aukcja Dzieł Sztuki
[więcej informacji]
POGORZELSKI Jerzy
LOT 49 | ID: 045049 |
POGORZELSKI Jerzy BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Chata w lesie |
| Technika: | olej, tektura |
| Wymiary: | 32 x 47,5 cm 43 x 58 cm (z oprawą) |
| Sygnowany l.d.: "Pogorzelski"; p.d.: "Pogorzelski" | |