Krakowski Dom Aukcyjny®45. Aukcja Dzieł Sztuki
[więcej informacji]
KOSSAK Karol
LOT 51 | ID: 045051 |
KOSSAK Karol BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | W podróży (1946) |
| Technika: | akwarela, papier naklejony na tekturę |
| Wymiary: | 29,5 x 43 cm 32 x 46 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany p.d.: "KKossak | 1946" Przy krawędziach pracy widoczne odbarwienie papieru. PRACA NIEDOSTĘPNA | |