45. Aukcja Dzieł Sztuki

15 kwietnia (wtorek) 2025 - godz. 18.00

godz. 9.00-17.00

[więcej informacji]

ŁOTOCKI Kazimierz

ŁOTOCKI Kazimierz
LOT 34
ID: 045034

ŁOTOCKI Kazimierz BIOGRAFIA

Tytuł:Olchy nad potokiem
Technika:olej, tektura
Wymiary:34,3 x 47,2 cm
Sygnowany l.d.: "K. ŁOTOCKI."
Opisany na odwrocie: "Olchy nad potokiem | K. Łotocki"; "Poronin"
Na odwrocie metka Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych we Lwowie z 1939 roku.

PROWENIENCJA:
- kolekcja rodziny artysty.