Krakowski Dom Aukcyjny®45. Aukcja Dzieł Sztuki
[więcej informacji]
ŁOTOCKI Kazimierz
LOT 34 | ID: 045034 |
ŁOTOCKI Kazimierz BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Olchy nad potokiem |
| Technika: | olej, tektura |
| Wymiary: | 34,3 x 47,2 cm |
| Sygnowany l.d.: "K. ŁOTOCKI." Opisany na odwrocie: "Olchy nad potokiem | K. Łotocki"; "Poronin" Na odwrocie metka Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych we Lwowie z 1939 roku. PROWENIENCJA: - kolekcja rodziny artysty. PRACA NIEDOSTĘPNA | |