Krakowski Dom Aukcyjny®45. Aukcja Dzieł Sztuki
[więcej informacji]
ŁOTOCKI Kazimierz
LOT 35 | ID: 045035 |
ŁOTOCKI Kazimierz BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Panorama Lwowa |
| Technika: | olej, tektura |
| Wymiary: | 48,5 x 70 cm |
PROWENIENCJA: - kolekcja rodziny artysty. | |