Krakowski Dom Aukcyjny®45. Aukcja Dzieł Sztuki
[więcej informacji]
URBANIAK Maciej
LOT 92 | ID: 045092 |
URBANIAK Maciej BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Przed balem (2016) |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 73 x 92 cm 92,5 x 111,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "M. Urbaniak"
PRACA NIEDOSTĘPNA | |