Krakowski Dom Aukcyjny®45. Aukcja Dzieł Sztuki
[więcej informacji]
KALETA Tadeusz
LOT 44 | ID: 045044 |
KALETA Tadeusz BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Weduta krakowska - widok na kościół Mariacki |
| Technika: | akwarela, gwasz, ołówek, papier naklejony na tekturę |
| Wymiary: | 35 x 50 cm 66 x 50 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "T. Kaleta"
PRACA NIEDOSTĘPNA | |