Krakowski Dom Aukcyjny®45. Aukcja Dzieł Sztuki
[więcej informacji]
KUREK Tadeusz
LOT 33 | ID: 045033 |
KUREK Tadeusz BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Morskie Oko |
| Technika: | olej, tektura |
| Wymiary: | 59 x 69 cm 66,5 x 76 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "TKurek" Na odwrocie metka z odręcznym opisem: "MORSKIE OKO | olej | Kurek Tadeusz | Zakopane" Widoczne zabrudzenie malatury. PRACA NIEDOSTĘPNA | |