45. Aukcja Dzieł Sztuki

15 kwietnia (wtorek) 2025 - godz. 18.00

godz. 9.00-17.00

[więcej informacji]

KUREK Tadeusz

KUREK Tadeusz
LOT 33
ID: 045033

KUREK Tadeusz BIOGRAFIA

Tytuł:Morskie Oko
Technika:olej, tektura
Wymiary:59 x 69 cm
66,5 x 76 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "TKurek"
Na odwrocie metka z odręcznym opisem: "MORSKIE OKO | olej | Kurek Tadeusz | Zakopane"
Widoczne zabrudzenie malatury.