Krakowski Dom Aukcyjny®45. Aukcja Dzieł Sztuki
[więcej informacji]
ZAKRZEWSKI Władysław
LOT 56 | ID: 045056 |
ZAKRZEWSKI Władysław BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Dziewczynka w błękitnej sukience |
| Technika: | olej, płótno naklejone na tekturę |
| Wymiary: | 69 x 56,5 cm 82 x 69,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.g.: "Zakrzewski" Widoczne zabrudzenie malatury. | |
| Cena wywoławcza: | 2000 zł |
| Cena uzyskana: | 2000 zł |