Krakowski Dom Aukcyjny®46. Aukcja Dzieł Sztuki
Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem 46. Aukcji Dzieł Sztuki.
[więcej informacji]
LOT 99 | ID: 046099 |
DWURNIK Edward BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Złoty tulipan (2018) |
| Technika: | olej, akryl, płótno |
| Wymiary: | 18 x 13 cm 29 x 24 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany śr.d.: "2018 | E. DWURNIK" Opisany na odwrocie: "2018 | E. DWURNIK" PRACA NIEDOSTĘPNA | |