Krakowski Dom Aukcyjny®46. Aukcja Dzieł Sztuki
Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem 46. Aukcji Dzieł Sztuki.
[więcej informacji]
DZIERZENCKI Eugeniusz
LOT 54 | ID: 046054 |
DZIERZENCKI Eugeniusz BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Łodzie na plaży (1953) |
| Technika: | olej, tektura |
| Wymiary: | 17,7 x 22 cm 27 x 31 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "E Dzierzencki" Opisany na odwrocie: "Z Gdyni wrzesień | 1953" | |
| Cena wywoławcza: | 2000 zł |
| Cena uzyskana: | 2400 zł |