Krakowski Dom Aukcyjny®46. Aukcja Dzieł Sztuki
Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem 46. Aukcji Dzieł Sztuki.
[więcej informacji]
ŻELECHOWSKI Kasper
LOT 33 | ID: 046033 |
ŻELECHOWSKI Kasper BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Panna młoda |
| Technika: | olej, płótno (luzem) |
| Wymiary: | 37,7 x 24,8 cm 51,5 x 38,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "KŻelechowski"
PRACA NIEDOSTĘPNA | |