Krakowski Dom Aukcyjny®46. Aukcja Dzieł Sztuki
Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem 46. Aukcji Dzieł Sztuki.
[więcej informacji]
KOSIŃSKI Kajetan
LOT 46 | ID: 046046 |
KOSIŃSKI Kajetan BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Atak wilków na sanie |
| Technika: | akwarela, gwasz, papier naklejony na tekturę |
| Wymiary: | 24,5 x 35 cm 31,5 x 41,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "K Kosiński" Widoczne zabrudzenie malatury. | |
| Cena wywoławcza: | 1500 zł |
| Cena uzyskana: | 1500 zł |