Krakowski Dom Aukcyjny®46. Aukcja Dzieł Sztuki
Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem 46. Aukcji Dzieł Sztuki.
[więcej informacji]
KOSIŃSKI Kajetan
LOT 47 | ID: 046047 |
KOSIŃSKI Kajetan BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Wesele krakowskie |
| Technika: | akwarela, gwasz, papier naklejony na tekturę |
| Wymiary: | 16,5 x 31 cm 22 x 37 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "KKosiński" P.d. sucha pieczęć producenta papieru "SCHUTZMARKE SCHOELLERSHAMMER". Widoczne zabrudzenie malatury. | |
| Cena wywoławcza: | 1000 zł |
| Cena uzyskana: | 1000 zł |