Krakowski Dom Aukcyjny®46. Aukcja Dzieł Sztuki
Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem 46. Aukcji Dzieł Sztuki.
[więcej informacji]
RITTER Maria
LOT 14 | ID: 046014 |
RITTER Maria BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Kobieta w kwiecistym kimonie (ok. 1927) |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 64 x 50,5 cm 85 x 71,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany ołówkiem p.d.: "MRitterówna" Na odwrocie metka z odręcznym opisem: "261. Ela Merklówna- | Boryczko ok. 1927. | 64,5 x 52" oraz potwierdzenie autentyczności sporządzone przez Wojciecha Sarneckiego w 1990 roku. PRACA NIEDOSTĘPNA | |