Krakowski Dom Aukcyjny®46. Aukcja Dzieł Sztuki
Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem 46. Aukcji Dzieł Sztuki.
[więcej informacji]
KRZYŻAK Mieczysław
LOT 45 | ID: 046045 |
KRZYŻAK Mieczysław BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Atak wilków |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 50 x 70 cm 63,5 x 83,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "M. Krzyżak" Widoczne zabrudzenie malatury. | |
| Cena wywoławcza: | 3000 zł |
| Cena uzyskana: | 3000 zł |