Krakowski Dom Aukcyjny®46. Aukcja Dzieł Sztuki
Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem 46. Aukcji Dzieł Sztuki.
[więcej informacji]
JAXA-MAŁACHOWSKI Soter August
LOT 5 | ID: 046005 |
JAXA-MAŁACHOWSKI Soter August BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Łodzie rybackie na Helu (1923) |
| Technika: | gwasz, papier naklejony na tekturę |
| Wymiary: | 24,7 x 34,8 cm 34,5 x 44,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany p.d.: "S Jaxa | 1923" | |
| Cena wywoławcza: | 6000 zł |
| Cena uzyskana: | 8000 zł |