Krakowski Dom Aukcyjny®46. Aukcja Dzieł Sztuki
Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem 46. Aukcji Dzieł Sztuki.
[więcej informacji]
SASKI Sylweriusz
LOT 39 | ID: 046039 |
SASKI Sylweriusz BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Pejzaż Tatr (1938) |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 70 x 99,5 cm 87 x 117,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany l.d.: "Sylw. Saski | 1938" PROWENIENCJA: - kolekcja rodziny artysty. | |
| Cena wywoławcza: | 2200 zł |
| Cena uzyskana: | 3000 zł |