Krakowski Dom Aukcyjny®46. Aukcja Dzieł Sztuki
Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem 46. Aukcji Dzieł Sztuki.
[więcej informacji]
SASKI Sylweriusz
LOT 40 | ID: 046040 |
SASKI Sylweriusz BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Zachód słońca nad górską rzeką (1910) |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 46,5 x 95 cm 64 x 112 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany l.d.: "Sylw Saski | 1910." Na odwrocie fragmentarycznie zachowana metka z odręcznym opisem obrazu. PROWENIENCJA: - kolekcja rodziny artysty. | |
| Cena wywoławcza: | 2000 zł |
| Cena uzyskana: | 2600 zł |